6 березня в школі пройшов захід, присвячений 8 березню. Активну участь приймали всі учні школи. Учні від щирого серця піснями, віршами, інсценізаціями привітали працівників школи, мам, бабусь. В актовій залі школи відбувся святковий концерт, який пройшов в теплій, щирій обстановці. 

5 березня  в Берецькому НВК з учнями 1-10 класів була проведена бесіда на тему: «Стоп булінг!». Учням розповідали про булінг; акцентували увагу на тому, що знущання може бути не тільки фізичним, а й економічним, психологічним, сексуальним. Пояснювали що робити, якщо стали жертвою цькування однолітків та як діяти, якщо вони стали свідками булінгу. 

·         День Святого Валентина – дуже ніжне та добре свято, день в який люди відкрито говорять про найбільш прекрасне в світі почуття – любов. В цей холодний лютневий  день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Крім того, день всіх закоханих – чудовий спосіб показати свою любов та турботу, здивувати дорогу тобі людину. 14 лютого в  актовій залі Берецького НВК була організована та проведена конкурсна розважальна програма, присвячена Дню Святого Валентина

В Берецькому НВК 13 лютого пройщов  захід  присвячеий 30-річчю виведення військ колишнього Союзу РСР з Афганістану. До уваги присутніх була представлена програма за участю школярів.  До НВК завітал  Федосов Сергій Іванович - учасник бойових дій в Афганістані. 

З метою  формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення  Дня Соборності України в  Берецькому НВК 22 січня пройшла лінійка.

НОВИЙ РІК.

10-13 грудня 2018 проходив "Всеукраїнський тиждень права"

Проведено  виховні години  і бесіди, книжкова виставка літератури «Знай та поважай закон», конкурс малюнків «Право очима дитини»

 

 

10 грудня проведено Всеукраїнський урок "Права людини" з нагоди  проголошення Загальної декларації прав людини

09 листопада учні закладу брали участь у Всеукраїнському радіодиктанті національої єдності

25 жовтня відбулося свято "Осінь золота"

12 жовтня відбулись спортивні змагання  та святкова лінійка присвячена Дню Захисника України

04 жовтня в закладі відбулося свято до "Дня працівників освіти "

21 вересня проведено уроки "Миру і дружби"

17 віресня 2018 року відбувся мітинг у селі Берека до дня визволення Первомайщини

10-14 вересня 2018 року проходив тиждень протидії булінгу

Єдиний урок дорожнього руху

Свято Першого Дзвоника!