Національно-патріотичне виховання

Пріоритетним напрямком виховання дітей та молоді в національній системі освіти є патріотичне виховання.

 

Актуальність патріотичного та духовного виховання юного покоління зумовлюється процесом формування в Україні громадянського суспільства, становлення єдиної нації.

 

Патріотизм сьогодні є нагальною потребою і для людей, і для держави, оскільки високий рівень патріотизму громадян забезпечить повноцінний гармонійний розвиток як особистості в державі, так і суспільства вцілому.

 

Патріотичне та духовне виховання підростаючого покоління забезпечить цілісність народу України, його національне відродження, об’єднання різних етносів і регіонів країни, соціально-економічний і демократичний розвиток України, розбудову та вдосконалення суверенної правової держави, соціално-політичну стабільність у державі та гідне представлення нашої країни у світі.

 

Який же патріотизм, які якості і риси повинні мати школярі? Серед характерних ознак патріотизму визначаються розуміння і сприйняття української ідеї; сприяння розбудові державної незалежності; засвоєння національних цінностей: української культури, мови, прищеплення шанобливого ставлення до історичної пам’яті; військово-патріотичне виховання тощо.

 

Регіональна програма військово-патріотичного виховання молоді та участі населення у заходах оборонної роботи на 2015 – 2017 роки

Концепція національно-патріотичного виховання молоді

Програма національно-патріотичного виховання району

План заходів щодо посилення національного і військово-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді Берецького НВК

Download
План заходів щодо посилення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді
План_заходів_з_патріотичного_виховання.P
Adobe Acrobat Document 212.3 KB